1. Doba:  Pokoje gościnne i domki  wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Prosimy o nie przeciąganie czasu gdyż spowoduje to naliczenie dodatkowej opłaty.

2. Opłaty:  Gwarancją rezerwacji jest wcześniej wpłacony zadatek 30 % lub kwota za cały pobyt. Informujemy, że wpłata pozostałej części należności musi być uregulowana gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu przyjazdu przy zameldowaniu i wydaniu kluczy. W przypadku rezygnacji z usługi, całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi. W przypadku z rezygnacji z pobytu lub chęci skrócenia pobytu należność nie jest zwracana.  (Podstawa prawna „Ustawa o turystyce” z dn. 4.12.1997 r.).

3. Cisza Nocna: Prosimy o zachowanie ciszy od 22:00 do 7:00 rano. Zachowanie gości i osób korzystających z naszych usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

4. Pokoje i czystość:  W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju lub domku, stajecie się gospodarzami tego lokalu. Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i w oddanej do Państwa dyspozycji kuchni i łazience. W dniu wjazdu należy zgłosić menedżerowi obiektu że opuszcza się pokój  lub domek w celu sprawdzenia przez niego stanu lokalu. Nie wolno przyjmować osób z poza obiektu bez wcześniejszej zgody Właściciela lub Menedżera a jeśli takowe będą (po wcześniejszym uzgodnieniu) to mogą pozostać maksymalnie do godziny 21.00   (po tej godzinie zostanie naliczona opłata  w wysokości podwójnej stawki za osobodobę)

5. Wyposażenie:  Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach gościnnych i domkach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia obiektu. (Nie dotyczy ładowarek)

6. Palenie papierosów: Ze względu na komfort Państwa i naszych obecnych oraz przyszłych Gości w pokojach i domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palić można  na zewnątrz budynku. Rozpalanie grilla w bezpiecznej odległości od zabudowań i zaparkowanych aut.

7. Odpowiedzialność materialna:  Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. W przypadku zagubienia kluczy, koszt dorobienia kompletu wynosi 30 zł. Gość powinien zawiadomić menadżera  obiektu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie.

8. Prawa i obowiązki Pokoi Gościnnych: Właściciel Pokoi Gościnnych nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz rzeczy wartościowe bądź pieniądze, pozostawione przez Gościa w pokoju.  Właściciel obiektu może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin obiektu lub wyrządził szkodę w mieniu obiektu bądź gości albo szkodę na osobie gości, pracowników lub innych osób przebywających na terenie obiektu lub w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowanie obiektu.  Właściciel obiektu świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (kwatera prywatna). Właściciel  zapewnia  profesjonalną i uprzejmą obsługę oraz warunki do spokojnego i przyjemnego pobytu ,a także zachowanie tajemnicy informacji o gościu.

9. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności finansowej za przedmioty wartościowe (pieniądze, biżuteria, sprzęt komputerowy, telefony, itp) należących do gości. Podczas planowanej dłuższej nieobecności należy upewnić się że drzwi i okna są prawidłowo zamknięte. W przypadku stwierdzenia nieobecności oraz pozostawienia otwartych okien podczas występowania nagłych opadów deszczu, burzy lub silnego wiatru, obsługa lub właściciel ma prawo wejść do wynajmowanego obiektu w celu zabezpieczenia go przed zniszczeniami.

Obiekt jest ogrodzony, monitorowany i chroniony przez firmę ochroniarską.

Wynajmując nasze pokoje i domki akceptują państwo nasz regulamin.

Życzymy miłego i spokojnego wypoczynku!

    Schedule a Visit